Ахмат Грозни претърпя поражение с 2:4 при гостуването си на Димано (Москва) в мач от осмия кръг в руския елит. Българският национал Светослав Ковачев се завърна на терена за Ахмат след повече от месец отсъствие поради контузия, която му попречи да вземе участие в мачовете на националния отбор.

Хорхе Караскал даде аванс на Димано (Москва), след като реализира от дузпа в 43-ата минута. На старта на втората част домакините удвоиха преднината си след попадение на Константин Тюкавин в 48-ата минута.

Ахмат Грозни успя да реализира два гола в рамките на 10 минути и изравни. Първо в 54-ата Мауро Луна намали изоставането на гостите, а Лехий Судалаев възстанови равенството в 63-ата минута.

В 75-ата минута българският национал Светослав Ковачев влезе в игра, като замени голмайстора Судалаев.

В третата минута от добавеното време обаче Денис Макаров върна аванса на Динамо (Москва), а пет минути след това Лука Гагнидзе оформи крайния резултат.