Българският нападател Светослав Тодоров влезе като резерва за своя Чарлтън при  домакинска загуба с 2:5 от Шефилд Юнайтед в двубой от 18-ия кръг на Чемпиъншип. Бившият футболист на Уест Хем се появи на терена като смяна в 62-ата минута, когато мачът бе ясен, а всички попадение вкарани.

С това поражение столичани се свлякоха до 20-а позиция в класирането от 24 отбора. "Остриетата" от своя страна заемат 5-о място. Лидерът Уулвърхемптън очаквано се справи на свой терен с Блекпул, побеждавайки го с 2:0.

В същото време Александър Тунчев излезе титуляр и записа цял мач за Лестър при победата като гост над Скънторп с 2:1.Лестър излезе напред в резултата в 22-ата минута с гол на Лойд Дайър. Домакините изравниха десет минути по-късно чрез Пол Хейс. Гостите измъкнаха победата в 81-ата минута, когато Анди Кинг прати топката в мрежата .

Успехът задържа Лестър на първо място в Лига 1, с точка пред втория Милтън Кейнис Донс.