Пренасянето в ново жилище е истински кошмар, Това откритие направи в профила си в туитър новото попълнение на английския "Фулъм" Димитър Бербатов, който в момента мести багажа си от къщата си в Манчестър в новото си лондонско жилище.

От съобщението става ясно, че при превозване на част от багажа на лондонската улица "Кингс Роуд" се е откачило ремаркето на товарния автомобил. Разминало се е без щети и пострадали.

Митко трябва да дебютира на новия си домашен стадион "Крейвън Котидж" в събота срещу Уест Бромич. Всички билети са продадени, похвалиха се от лондонския клуб, пише „Труд". Това означава, че на трибуните ще има 26 хил. зрители. Стадионът на Фулъм е сред най-малките във Висшата лига.

Бербатов дебютира за новия си клуб при гостуването на Уест Хем на 31 август, когато влезе в игра на почивката на мястото на Младен Петрич, а неговият отбор загуби с 0:3.