Българският национал Страхил Попов игра цял мач за своя Касъмпаша при победата с 4:1 при гостуването на Гьозтепе. Двубоят бе от 9-ия кръг на първенството на Турция.

Гостите излязоха напред в резултата в 17-ата минута, когато се разписа Харис Хайрадинович. В третата минута на добавеното време на първата част Карим Хафез си отбеляза нелеп автогол.

В началото на второто полувреме Рикардо Куарешма отново даде аванс на Касъмпаша от дузпа.

В 76-ата минута Мустафа Пектемек вкара трети гол за тима от Истанбул, а в продължението на мача Юсуф Ердоган оформи крайното 1:4.

Във временното класиране Касъмпаша заема 11-а позиция с актив от 11 точки.

Страхил Попов се завърна в игра за Касъмпаша, тимът му се измъкна от опасната зона