Българинът Стоян Колев дебютира за Оцелул при равенството 0:0 като гост на Унирея Узирчени в мач от 20 кръг на румънското първенство. Бившият страж на Берое, ЦСКА и Локомотив (Пд) спаси няколко опасни удара към вратата си и остави добри впечатления в първия си официален мач за тима воден от Петре Григораш.

Цял мач за Оцелул игра и другият българин в състава Живко Желев. Бившият футболист на Литекс се отчете с жълт картон в 10-ата минута за нарушение в средата на терена.

Само минута преди това Колев направи първата си решителна намеса в мача, като парира удар на Стефан Апостол. В добавеното време българският страж отново се намеси решително и спаси удар на Онофрас, който при добавката отново бе близо до гол, но Костин изби от голлинията.

С това равенство Оцелул се качи на 8-о място в класирането с 26 точки, а Унирея измести Стяуа от третата позиция с 39 точки. Лидер е Клуж с 46, пред Рапид (Б) с 41.