Българският нападател Станислав Костов влезе като резерва при равенството 2:2 на своя Олимпиакос (Никозия) при гостуването на Аполон. Срещата бе от 35-ия кръг на първенството на Кипър.

Бившата звезда на Левски се появи в игра в 83-ата минута на мача на мястото на Манцис.

През първото полувреме не паднаха голове, а ведната след подновяването на играта домакините поведоха чрез Питас. В 51-ата минута Манцис възстанови равенството.

Олимпиакос направи пълен обрат в 69-ата минута чрез Закариу. Крайното 2:2 оформи Герие минута преди края.

Равенството почти сигурно ще лиши Аполон от шансове за титлата, след като отборът вече изостава на пет точки от лидера Омония. Олимпиакос е шести с 44 точки. На тима на Костов му предстои финал за Купата на 15 май срещу Анортозис.