Бившият голмайстор на Левски Станислав Костов бе титуляр за своя Олимпиакос (Никозия) при победата с 2:1 като гост над Неа Саламина. Двубоят бе от поредния кръг на първенството на Кипър.

Слави игра до 66-ата минута, когато бе заменен от Манцис.

Домакините поведоха с гол на Осей с глава. Малко по-късно Едгар Сали с плътен удар успя да изравни.

В началото на второто полувреме Олимпиакос получи дузпа за нарушение срещу Ка. Вратарят на Неа Саламина обаче спаси удара на Густаво.

Победното попадение за "зелените" бе дело на Манцис в 80-ата минута. Малко по-късно гол на Данило от домакините бе отменен.

Успехът бе много важен за Олимпиакос. Тимът от Никозия събра 28 точки и излезе на 7-о място във временното класиране. "Зелените" изостават на точки от шестия Докса. До края на редовния сезон има три кръга и битката за заветното шесто място ще бъде сериозна.