Българският голмайстор Станислав Костов остана резерва при загубата на своя Олимпиакос (Никозия) от АПОЕЛ (Никозия) с 2:3 у дома. Двубоят бе от 24-ия кръг на кипърското първенство.

Гостите поведоха в 24-ата минута с гол на Виктор Клонаридис. В 56-ата минута Емилио Нсуе удвои. Шест минути по-късно Олимпиакос се върна в мача след автогол на вратаря Франсис Узохо.

Минута по-късно Джо Гарнър вкара трети гол за АПОЕЛ. В 71-ата минута Василис Манцис вкара за 2:3. До края на мача нови голове не паднаха, а изненадващо треньорът на Олимпиакос Чедомир Яневски не пусна в игра Костов, въпреки че неговият отбор изоставаше в резултата.

"Зелените" заемат седмо място с 28 точки два кръга преди края на редовния сезон. Тимът има мачове с Кармиотиса и АЕК (Ларнака), като изостава на точка от шестия Докса.