Интер Маями победи Чикаго Файър с 3:2 в мач от 20-ия кръг на МЛС. Домакините стигнаха до успеха в добавеното време. Станислав Иванов започна като титуляр за "огнените", а от началото на мача за Интер Маями стартира и нападателят с български корени Индиана Василев.

Домакините поведоха в 35-ата минута. Тогава вратарят на Чикаго спаси удар на Робинсън, но притичалият Василев прати топката в мрежата.

Гостите обаче направиха пълен обрат. В 40-ата минута Франсиско Калво изравни след удар с глава. След това в 48-ата минута Станислав Иванов получи пас в наказателното поле и върна към точката на дузпата, където Лука Стоянович засече кълбото във вратата за 1:2.

В 62-ата минута Интер Маями изравни. Гонсало Игуин получи зад защитата и пусна към Робинсън, който прати топката в мрежата за 2:2.

Драмата настъпи в 3-ата минута на добавеното време, когато Виктор Уйоа получи пред наказателното поле и подаде за Родолфо Писаро, който стреля във вратата и реализира победния гол за домакините за крайното 3:2.

Станислав Иванов беше заменен в 68-ата минута от Елиът Колиър. Малко преди това Василев бе отстъпил мястото си на Писаро.

Така Интер записа ценен успех и с 19 точки се намира на 12-ото място в таблицата, като е само на точка зад днешния си съперник, който е 11-ти. Отборът от Маями обаче е с два мача по-малко.