Станислав Иванов най-накрая дебютира в МЛС. Това стана при равенството 2:2 на неговия Чикаго Файър у дома срещу Ди Си Юнайтед на Найджъл Робърта. Юношата на Левски дълго време лекува травма и едва сега записа първи минути след трансфера си през зимата.

Стаси влезе в игра в 75-ата минута на срещата при резултат 2:0 за "огнените". Той замени Пжемислав Франковски. Робърта игра цял мач за гостите.

Чикаго поведе в 31-ата минута. Гастон Хименес засече с глава центриране отдясно на бившия защитник на ЦСКА Борис Секулич.

Домакините удвоиха в 61-ата, когато Анди Наяр засече центриране на Наваро в собствената си врата.

Ди Си се върна в мача в 81-ата минута с гол на Кевин Паредес. Младокът се разписа с помощта на гредата. Пет минути по-късно Джонатан Борнстейн влезе грубо в краката на Наяр в наказателното поле на Чикаго и главният рефер посочи бялата точка. Зад топката застана Ола Камара, който вкара за крайното 2:2.

Във временното класиране Ди Си заема 9-о място в Източната конференция със 17 точки. Чикаго е 12-и с 5 точки по-малко.