Сейнт Джонстън с българския национал Димитър Митов в състава си запази своето място в шотландсата Висша лига. Това се случи след победа с 2:1 над Мадъруел като гост  в мач от последния кръг на първенството. Българският национал се превърна в герой за своя тим, след като спаси дузпа през първото полувреме, когато отборът му имаше гол аванс.

Сейнт Джонстън се възползва от равенството 2:2 на Рос Каунти срещу Абърдийн у дома и успя да го изпревари в крайното класиране. Двата отбора завършиха сезона с по 35 точки, но "светците" са с по-добра голова разлика.

Двубоят започна силно за гостите, които поведоха в 18-ата минута. Бившият футболист на ЦСКА Греъм Кери асистира на Никълъс Кларк, който откри.

В 32-ата минута Мадъруел получи дузпа за игра с ръка на съперников футболист. Телониъс Блеър застана зад топката и нанесе удар в долния десен ъгъл, но Димитър Митов с блестяща намеса спаси.

В продължението на първото полувреме Сейнт Джонстън реализира втори гол чрез Адама Сидибе.

Почетния гол за домакините бе дело на Моузес Ебийе в добавеното време на втората част.