Воденият от Ангел Червенков украински тим на Севастопол пропусна да победи като гост сигурния евроучастник Днепър в Днепропетровск, чийто треньор е световната величина Хуанде Рамос, завършвайки при 2:2. А севастополци бяха стигнали до пълен обрат.

Назаренко изведе домакините напред в резултата в 30-ата, но кримчани върнаха попадение само след осем минути чрез тунизиеца Тофик Сали.

Още в началото на втората част Севастопол поведе. Капитанът Сергей Ференчак даде аванс на своите още в 49-ата минута.

За съжаление на гостите много бързо - в 55-ата, се стигна до дузпа за Днепър, реализирана от автора на първия гол Сергей Назаренко. Освен това арбитърът изгони с директен червен картон защитника Олег Шандрюк, а резултатът се запази 2:2 до края.

При победа отборът от Севастопол щеше да се изкачи директно над зоната на изпадащите, но пък има  двубои с Кривбас и Иличевец, с които ще трябва да реши кой ще напусне елитната дивизия на Украйна.