Националът Благой Георгиев имаше много тежък и неприятен ден. Неговият Терек (Грозни) загуби от последния в класирането на руския шампионат Спартак (Налчик) с 0:1.

Благой престоя на терена през всичките 90 минути. Въпреки това, той не успя да помогне с нищо на тима си при шокиращата домакинска загуба.

Терек като цяло не игра никак добре и закономерно загуби. Единственият гол вкара още в 18-ата минута Магомед Митришев. До края домакините пробваха да обърнат резултата, но след много разочароващи пропуски бяха принудени да се задоволят със загуба.

Лидер преди изиграването на мачовете от 26-тия кръг е Зенит с 52 точки, втори е ЦСКА Москва с 50 пункта, трети е Динамо Москва с 47 точки. До края на сезона