С пореден гол на сметката си за своя Новара се отчете българският нападател Андрей Гълъбинов.

Таранът вкара второто попадение за своя тим при успеха с 3:2 над Про Пиаченца в контролна среща. Вчера Андрей вкара два пъти в мрежата на петодивизионния Казале.

Днес той вкара за 2:1 срещу третодивизионния отбор от Пиаченца, като се разписа в 55-ата минута с глава, засичайки центриране от ляво. Преди него Будзеголи откри за Новара, а гостите изравниха, като попаденията паднаха в рамките на 5 минути в края на първото полувреме.

Калдерони направи 3:1 в 74-ата минута, преди 6 по-късно да бъде оформено и крайното 3:2. Гълъбинов имаше още една възможност за гол, но ударът му от 10 метра беше изваден от вратаря на Пиаченца в корнер.