Българският национал Ивелин Попов записа 33 минути на терена за своя Газиантепспор в мач от 20-ия кръг на турската Суперлига. Попето се появи на терена в 57-ата минута, но не успя с нищо да помогне на тима си да стигне до нещо повече от точка при гостуването си на Кайзериспор.

Като цяло, Газиантеп бе по-добрият отбор на терена и закономерно създаде по-чистите положения. Върхът на пропуските през първите 45 минути бе ударът на Тосун в гредата.

След всичко това, Кайзериспор малко алогично поведе в резултата. В самия край на първото полувреме Гьокхан Унай бе изведен от Диего Бисесвар и вкара за 1:0.

В минутата, в която Попето се появи на терена като резерва, Газиантеп все пак изравни. Абдулай Суме от близо вкара с глава за 1:1. За повече обаче гостите нямаха сили.

Така Газиантепспор остава на границата на зоната на изпадащите на 15-ата позиция с 20 точки. Кайзериспор пък е 10-ти с 26 точки.