Димитър Бербатов започна като титуляр за Керала Бластърс в четвърти пореден мач - гостуването на ФК Гоа.

Голямата ни звезда обаче получи контузия в самото начало и бе заменен още в петата минута. Впоследствие неговият отбор бе разгромен с 5:2.

Керала поведе в резултата с гол на Марк Сифнеос в седмата минута. Ману Лансароте обаче изравни в деветата, а в 18-ата отново той направи 2:1. В 31-вата минута Джакичанд Сингх изравни отново. След почивката Коро (48', 51', 55') набързо записа хеттрик, което му се случва във втори пореден двубой, с което оформи разгрома.

За ФК Гоа това бе трета победа от началото на сезона. Тимът заема второ място във временното класиране. Керала Балстърс е на осма позиция с едва три точки, събрани след равенства в първите три кръга. Това бе първа загуба за отбора на Димитър Бербатов.