Керала Бластърс загуби на собствен терен с 1:3 срещата си с Бенгалуру в индийската Супер лига.

Димитър Бербатов не игра в мача, защото все още не е в нужната кондиция след лекуването на мускулна травма.

В Керала Бластърс разчитат Бербатов да се появи в игра в последния мач за годината

Българинът лекуваше контузия в бедрото

Съотборниците на Митко губеха само с 0:1 до 93-ата минута и преди това имаха няколко положения за гол, а веднъж искаха и дузпа. Едва в третата минута на добавеното време Мику направи 2:0, а секунди след това пак той докара нещата до 3:0.

И това не беше всичко, защото в последната секунда Бластърс върнаха едно попадение чрез ганаеца Къридж Пекюсън.

Поражението е едва второ за Керала от седем двубоя. Следващият съперник на Бластърс е Пюн Сити. Двубоят е насрочен за 4 януари, като се очаква тогава Бербатов да играе.