Отборът на Краснодар победи с 2:0 като домакин Арсенал (Тула) в мач от 24-ия кръг на руската Премиер Лига. Шарл Каборе (49) и Фьодор Смолов (84) донесоха победата на краснодарци, които заемат четвърто място в класирането с 41 точки. Арсенал (Тула) заема предпоследното 15-о място с 18 точки ще трябва да подобри значително представянето си, ако иска да остане в елита и през следващия сезон.

Каборе бе точен с прекрасен далечен изстрел, а Смолов изпрати топката в противниковата врата с прецизен шут от границата на наказателното поле.

На пейката за Арсенал (Тула) през целия мач остана българският защитник Иван Иванов, а другият ни сънародник в състава на гостите - Михаил Александров, записа 90 минути.

Ростов поряза шампионските амбиции на Попето и Спартак (Москва)

Ивелин Попов и компания бяха разгромени с 0:3