Българският нападател на Бней Сахнин Костадин Хазуров изигра поредния си много силен мач в Израел и о разпиля защитата на лидера в класирането Ирони (Кирят Шмона).

Мачът изненадващо завърши 5:0 за тима на Хазуров, който вкара два от головете, направи асистенция и спечели дузпа. По този начин бившият футболист на ЦСКА и Литекс събра на сметката си вече 14 попадения през сезона и е в челото на голмайсторската листа.

Бней Сахнин се изкачи на четвърто място в таблицата, като има реален шанс да задмине грандовете Апоел (Тел Авив) и Макаби (Хайфа), от които изостава само с една точка.

Хазуров постави началото на голеадата с точен изстрел още във 2-ата минута. Този резултат се запази до почивката, а след нея Ради и отново Хазуров предрешиха крайния изход на двубоя. В заключителните минути домакините вкараха още два гола за внушителното 5:0.

С цялостното си представяне в първенството на Израел, Хазуров дава сериозна заявка и за попадане  в националния отбор на България.