Българският национал Георги Костадинов направи нов силен мач за Арсенал (Тула) и беше с основен принос за втората поредна победа на тима. Днес в среща от 5-ия кръг Арсенал се наложи с 1:0 над Уфа у дома. Единственото попадение вкара в 28-ата минута Виктор Алварес, който се възползва от подаване на Горан Чаушич.

Гостите можеха да изравнят в 75-ата минута, но Гиоргобианиа стреля от близо във външната страна на малката мрежа. Последната емоционална ситуация в срещата в 90-ата минута.

Домакините избиха топката от своето наказателно поле, Банда тръгна в атака и след това мина през Беленов и Ламек, чийто удар мина от 30 метра на сантиметри от вратата.

Българският централен полузащитник отново пробяга огромен периметър, отне доста топки и сложи началото на атаки за Арсенал Тула.