Тежко им горко на националите ни, които ще се борят с Швеция и Франция, ако крайните ни бранители се казват Страхил Попов и Васил Божиков.

Двамата играха за своя Касъмпаша на двата бека, но притеснителното е, че Фенербахче отнесе техния отбор с 5:1, при това като гост.

Бившите играчи на трансформирания в ЦСКА-София - Литекс, започнаха срещата като титуляри и останаха на терена през всичките 90 минути, но това не попречи на "фенерите" да си тръгнат с убедителен успех.

Още до почивката интригата приключи, след като гостите дръпнаха с 0:3, а през втората част нанизаха още две попадения. Домакините все пак се отчетоха с гол, и навярно са донесли щастие единствено на хората, които са залагали на опцията гол/гол в букмейкърските къщи.