Българският национал Илиян Мицански продължава с прекрасното си представяне в предсезонната подготовка на Кайзерслаутерн. Нападателят, който бе пренебрегнат от треньорското ръководство на "лаутерите", се разписва в трети пореден мач. Това се случи при победата с 6:1 над четвъртодивизионния Елферсберг.

Мицански започна като титуляр и игра през първата част, когато бе заменен целият титулярен състав на Кайзерслаутерн. Още във 2-ата минута обаче Елферсберг откри резултата, а малко по-късно българинът изравни.

Секунди по-късно Мицански бе съборен в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа за Кайзерслаутерн. Наказателният удар бе превърнат в гол от Иличевич. До края се разписаха още Де Вит, Ривич и Сахан – два пъти.