Вратарят Николай Михайлов излезе като титуляр за своя Твенте в приятелската среща срещу датският Нордселанд. Българският страж доста дълго време страдаше от травма, но след лятната пауза отново тренира пълноценно с холандския си тим.

Твенте прие шампиона на Дания на тренировъчната си база в Хенгело и успя да победи с 2:1. Михайлов игра през първото полувреме и после бе заменен от Фернандес. Гостите откриха в 11-ата минута чрез Микелсен. През втората част холандския тим стигна до обрат с попадения на Чадли (51) и Борн (57).

"Направихме добър тренировъчен мач срещу Нордселанд. Един сериозен отбор, който неслучайно е шампион на Дания. В момента тренирам интензивно за да бъда готов на 100% за новия сезон", сподели Ники Михайлов.