Мартин Минчев вкара гол при победата на Спарта (Прага) с 3:1 като домакин на Пардубице от 25-ия кръг на чешкото първенство.

Минчев се появи в игра в 82-ата минута и само три минути по-късно вкара втория гол във вратата на гостуващия тим.

Пламен Димов ще играе в Литва

Подписа с Ритериай

В 85-ата минута Лукас Хараслин центрира в наказателното поле на Пардубице където вратарят Маркович излезе, но не успя да играе с топката и тя стигна до Мартин, който вкара в опразнената врата.

Спарта Прага поведе с 1:0 с гол на Крейчи в 60-ата минута.

Самият Лукас Хараслин вкара третия гол за Спарта Прага в 90-ата минута. Мартин Минчев напредна по левия фланг, излезе сам срещу Маркович и стреля, вратарят докосна топката, но не я спаси и тя потегли към вратата му, където отблизо я довкара Хараслин.

Почетното попадение за гостуващия тим реализира Черни във втората минута на добавеното време на двубоя.

Спарта (Прага) е на трето място в класирането с 54 точки като изостава на шест от втория в класирането Славия (Прага) и на девет от лидера Виктория (Пилзен).