Станислав Манолев игра 72 минути при победата на неговия ПСВ Айндховен с 4:2 при гостуването на ВВВ Венло в среща от 29-ия кръг на холандското първенство.

Българският национал, който асистира на Дани Куверманс за третото попадение на ПСВ, беше заменен в 72-ата минута от Дирк Марселис. Точни за отбора от Айндховен бяха още Отман Бакал, който се разписа на два пъти, и Балаш Джуджак.

За тима от Венло голмайстори в този двубой са Шакен и Бойманс. Аякс също постигна победа в този кръг. "Бяло-червените" спечелиха лесно с 3:0 като домакини на Грьонинген.

Два гола за гранда от Амстердам реализира Ян Вертонген, а едно попадение добави Сим де Йонг. В събота лидерът в класирането Твенте разгроми у дома Спарта с 3:0.