Кремонезе претърпя поражение с 0:1 от Тернана у дома на стадион "Джовани Дзини" в мач от 33-ия кръг във второто ниво на италианския футбол Серия Б. Българският национал Валентин Антов направи добър, като изигра пълни 90 минути за своя тим.

Домакините от Кремонезе поведоха още в 13-ата минута чрез Франк Цаджут. Три минути по-късно обаче Тернана успя да възстанови паритета, след като Андреа Фавили се възползва от асистенцията на Гастон Перейро, за да опъне мрежата зад Джанлука Саро. Гостите от Тернана осъществи пълния обрат в шестата минута на добавеното време, когато Филипо ди Стефано шокира защитата на Кремонезе.

Тимът на Валентин Антов остава на 3-то място във временното класиране в Серия Б с актив от 59 точки, като изостава на 5 точки от втория Комо. Тернана пък се намира на 15-та позиция с 36 точки.

В друг мач, който се изигра по същото време Фералпизало и Козенца завършиха при резултат 2:2, а младежкият национал Димо Кръстев остана неизползвана резерва за домакините.