Капитанът на дубъла на Киево Радослав Кирилов вкара десетия си гол през сезона в 18 мача, с което добрите му изяви в Примавера продължават.  Снощи българският талант се разписа при равенството на тима му 1:1  с дубъла на Милан. Младият нападател на "росонерите" Джанмарио Коми откри от дузпа, но в 50-ата минута българското крило на гостите възстанови равенството и отново се превърна в герой за своите.

Силните игри на Кирилов за дубъла на Киево са забелязани от наставника на първия тим на "летящите магарета" Доменико Ди Карло, който взе 19-годишния младежки национал на България за гостуването срещу Фиорентина в Серия "А" преди седмица.

Тогава обаче Ради остана на скамейката, но току-виж до края на сезона успее да запише минути в италианското първенство.