Футболист №1 на България за 2022 година Кирил Десподов отново записа игрови минути за клубния си тим ПАОК при победата с 3:0 срещу Волос в мач от 6-ия кръг на гръцкия шампионат.

Родният национал се появи в игра от резервната скамейка в 65-ата минута, когато домакините вече имаха комфортен аванс от три гола и интрига в двубоя до голяма степен липсваше.

След класическия успех ПАОК е втори във временното класиране с актив от 13 точки, на 3 зад лидера Олимпиакос.

Съотборниците на Десподов вкараха два гола в края на първата част, с които матираха Волос. Константинос Кулиеракис и Томас Мург бяха точни в 39-ата и 45-ата минута.

Малко след почивката Мбвана Самата оформи крайния резултат. В 65-ата минута Десподов влезе на терена на мястото на мястото на сръбския национал Андрия Живкович. Крилото раздвижи атаката на ПАОК, но до четвърти гол така и не се стигна.