Турският Касъмпаша с българите Николай Димитров и Георги Сърмов изпусна отлична възможност да поведе класирането на втора дивизия след загуба у дома с 0:1 от лидера Елазъспор. Истанбулският тим тотално превъзхождаше гостите си, но в 86-ата минута Кьоксал опъна мрежата зад вратаря Толга, с което даде заявка за директно класиране в Суперлиг.

Сърмов игра цял мач и оценен от "Turkiye gazetesi" с „5" по десетобалната система, най-високата оценка от състава на Касъмпаша. Николай Димитров - Хичо пък е с четворка, след като се появи на терена в 46-ата минута на мястото на контузилия се Мурат.

С новите три точки Елазъспорт се укрепи на първото място с 57 точки, Касъмпаша остава четвърти с 52, с една по-малко от втория и третия в класирането Акхисар Беледийеси и Коняспор.