Турският Касъмпаша постигна много важна победа с 1:0 над Манисаспор в мач от поредния кръг на турската Суперлига. В състава на домакините не играха и двамата българи Николай Димитров - Хичо и Георги Сърмов.

През първото полувреме не се случи нищо запомнящо се. Отборите бяха заложили на по-дефанзивен стил на игра и не рискуваха с остри атаки.

След почивката играта значително се пооживи и двата отбора се хвърлиха в атаки още от първите минути. В 53-ата минута гостите удариха греда, а само няколко секунди по-късно това сториха и домакините от Касъмпаша.

Победното попадение за домакините падна в 73-ата минута, когато испанецът Фернандо Варела реализира. С тази победа Касъмпаша се изкачва на 17-то място с актив от 17 точки. Манисаспор са 8-ми с 35 пункта.