Бившият нападател на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров дебютира за новия си отбор Астерас Триполис при домакинското 1:1 с ОФИ в мач от 20-ия кръг на гръцката Суперлига.

Българинът се появи в игра в 67-ата минута на мястото на хърватина Даниел Цезарек, който пък в 17-ата минута бе заменил контузения Заири.

Астерас Триполис поведе в резултата в 50-ата минута, когато аржентинското острие Филомено се разписа с глава. 18-минути по-късно Сфакианакис изравни.

В последните 15 минути гостите от остров Крит останаха с човек по-малко, след като Фабиян Гербер получи втори жълт картон. Астерас обаче не успя да се възползва от численото си превъзходство за да стигне до победата.

С това равенство Астерас Триполис събра 32 точки и зае 4-о място в класирането. Лидер е Панатинайкос с 46 точки, пред Олимпиакос с 44 и АЕК с 42.