Ростов отстъпи с 1:3 на втория в класирането в руската Висша лига Локомотив (Москва).

Ивелин Попов изигра изключително силен мач, отчитайки се с попадение от бялата точка в 64-та минута.

Попето стреля и в рамката зад вратаря, но усилията му не бяха достатъчни, за да бъде предотвратено поражението.

Ивелин Попов няма да се връща в националния отбор

Той уведомил шефовете на БФС и Георги Дерменджиев за своето решение

Първото полувреме се разви по възможно най-лошия начин за състава на Ростов. Само в рамките на 8 минути, между 34-та и 42-ра минута гостите отбелязаха 3 безответни гола, съответно автогол на Сергей Песяков и по едно попадение на Гжегош Криховявк и Рифат Жемалединов.

В началото на втората част домакините все пак достигнаха до почетно попадение след многото направени пропуски.

Локомотив продължава да е втори в класирането, с 41 точки, на 9 от първия Зенит. Ростов, от своя страна, остана 4-ти.