Бившият национал Ивайло Петков игра цял мач за Кубан (Краснодар) при поражението с 0:2 от Том (Томск) в мача от 25-ия кръг на руската Висша лига. Краснодарският тим има 25 точки, колкото и Криля Советов, но заради по-лошата си голова разлика е на предпоследното 15-о място в класирането е и застрашен от изпадане.

През второто полувреме в състава на Том влезе пък Александър Младенов. Синът на старши треньора на ЦСКА Стойчо Младенов замени Мостовой. Той имаше шанса да се разпише от фаул в последните минути на мача, но стреля в аут. Нарушението пък беше дело на Ивайло Петков. И двете попадения за томчани вкара македонският нападател Горан Мазнов в 22-ата и в 47-ата минута от дузпа. С тази победа Том събра 28 точки и се изкачи на 10-о място.

В мача на дублиращите отбори цял мач за Кубан изигра бившият капитан на Литекс Небойша Йеленкович. Той подаде за две от попаденията, а вторият състав на Кубан спечели с 3:0.