Старши треньорът на Омония (Никозия) - Ивайло Петев коментира поредната загуба за неговия тим снощи. Кипърският отбор не се намира в най-добрата си форма, но българският наставник отказа да поеме вината за създалата се криза.

"Започнахме много лошо. В първите 25 минути направихме доста грешки, не бяхме концентрирани. Получихме два много нелепи гола, като вторият си беше истинска детинска грешка. Лош и слаб мач за нас- индивидуални грешки, лошо движение по терена, много загубени елементарни топки. При 0:1 имахме шанс да вкараме, след това при 0:2 върнахме едно попадение до почивката. Но червения картон след началото на втората част дойде в момент, когато опитвахме да изравним. Не съм доволен, но не гледам назад, а напред.