Българският полузащитник Иван Русев попадна в идеалния отбор на гръцката втора дивизия за трети път през този сезон, след като вкара гол и подаде за още един за успеха на своя отбор.

Диагорас се наложи с 2:1 над последния в класирането Егалио като гост и с 21 точки заема 9-о място в класирането. Иван Русев центрира от фаул за първото попадение, реализирано от Янис Саламастракис в 17-ата минута. Девет по-късно българинът се разписа с техничен удар от границата на наказателното поле с левия краг и покачи на 2:0. Домакините върнаха едно попадение в 35-ата минута, но за повече нямаха сили.

За Иван Русев това е четвърти гол от началото на първенството и трета номинация за играч на кръга от вестниците СпорТайм, Ора-я-Спор и Атлитико Ихо.