Воденият от Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе успя да победи с 2:0 у дома Болуспор в мач от 25-ия кръг на турската Първа лига.

Гьозтепе остава на 2-ата позиция с 52 точки. Болуспор от своя страна е седми с 39 точки.

И двете попадение за отбора на Мъри Стоилов отбеляза привлечения през зимата Ромуло Кардосо, който вече има 3 гола и 2 асистенции в 4 мача екипа на Гьозтепе.

Ромуло се разписа от дузпа дълбоко в добавеното време на първата част, което даде аванс на отбора, воден от Стоилов.

Втората част започна силно за домакините, които нанесоха своя удар в 49-ата минута. Тогава Ялчин Каян напредна през центъра, а след рикошет в противников футболист Ромуло се озова сам срещу вратаря и бразилецът с хладнокръвен удар матира вратаря за втори път.

Така отборът на Станимир Стоилов е все по-близо до Суперлигата.