Георги Пашов се появи като резерва за Петролул в мача срещу Фарул (Констанца) от 11-ия кръг на румънската Суперлига. Тимът на българина загуби с 1:3 и остана на 4-то място в класирането, а Фарул оглави еднолично таблицата. Отборът, воден от легендата Георге Хаджи, има 24 точки - с три повече от втория Рапид (Букурещ).

Два гола за Фарул отбеляза бившият национал Денис Алибек. 31-годишният нападател откри резултата в 11-тата минута след пас на Луис Мунтеану, а в 35-ата минута с много красив удар от границата на наказателното поле завари неподготвен стража на Петролул Октавиан Вълчеану.

Интригата се върна в 57-ата минута. Тогава ветеранът Габриел Тамаш скочи най-високо след центриране от корнер и прати топката в мрежата. Малко по-късно Пашов замени Флорин Борта, а в 79-ата минута Кристиан Иробисо от Петролул получи червен картон. Това улесни гостите и в добавеното време 16-годишният Енес Сали сложи точка на спора след пас на Алибек.

В другия петъчен двубой Волунтари победи с 1:0 У Крайова 1948.