Ал Дафра с Георги Миланов в състава допусна тежко поражение с 1:4 при домакинството си на актуалния шампион на Обединените арабски емирства Ал Аин в среща от 15-ия кръг на местното първенство.

Българският национал започна като титуляр и остана на терена до последната минута. Ал Дафра е в зоната на изпадащите, намирайки се на 13-ата позиция със 7 точки, докато Ал Аин е четвърти с 28.

Двата тима си размениха по едно бързо попадение в началото на мача. В осмата минута Ерик Йоргенс де Менсес даде аванс на гостите, а три минути след това Тиаго Леонсо върна гола.

В добавеното време на първата част Ал Аин отново илзезе напред в резултата. Коджо Фо Дох Лаба бе точен от дузпа.

Две минути след началото на втората част гостите реализираха и трето попадение, дело на голямата звезда на тима Андрий Ярмоленко.

В 55-ата минута Суфиан Рахими се разписа за 4:1 в полза на гостите. Рахими бе точен за втори път в 88-ата минута, но попадението му не бе признато заради засада.