Българският национал Андрей Гълъбинов не спира да бележи в италианската Серия "Б". Той заби първото попадение за успеха на Реджина с 2:0 като гост на Перуджа в мач от десетия кръг.

Андрей Гълъбинов с три гола от пет мача в Серия Б

Донесе точка на тима си

Гълъбинов стартира като титуляр и не му трябваше много време, за да отключи вратата на домакините. След центриране на Никола Беломо той се разписа още в петата минута с удар с глава, като това беше негов шести гол през сезона. В самия край на първата част и Беломо записа името си сред голмайсторите, като удвои. През втората част нови голове не паднаха, а Гълъбинов остана до края на мача.

С успеха Реджина зае третото място във временното класиране с 19 точки, колкото има и втория Беневенто. Лидер е Пиза с 21. Перуджа пък е осми с 14.