Българският национал – Владимир Гаджев, който в момента е играч на английския Ковънтри, отбеляза много важен гол във вчерашната среща на отбора срещу Портсмут. Мачът е част от турнира Купата на лигата, който вече носи и наименованието EFL Cup. Това бе първият кръг и Ковънтри извоюва много важна победа с 3:2 над съперника си. Попадението е и първото за бившия футболист на Левски в официален мач.

28-годишният полузащитник се присъедини към отбора през март като свободен агент и още в дебюта си успя да отбележи гол, след като влезе като резерва през второто полувреме срещу Донкастър Роувърс.

Двубоят с Портсмут не започна добре за българския национал, който още в 20-ата минута успя да „спечели” дузпа за съперника, но поправи грешката си в края на срещата, след като реализира за 2:1. Гаджев изигра и първите си 90 минути с екипа на Ковънтри.