Българският младежки национал Владимир Гаджев беше поставен като ляв бек в мача на ОФИ (Крит) с АЕК (Атина), завършил 1:4. Гаджев, който по принцип играе като офанзивен халф или нападател, имаше проблем с предишния треньор на ОФИ Райнер Маурер, който пък искаше да го ползва като десния бек. За първи път при треньора Йоргос Парасхос нашият трябваше да играе като краен защитник.

Поражението в 24-ия кръг остави ОФИ на 11-о място с 26 точки, а АЕК, както и Олимпиакос, който победи Верия с 1:0, са с по 52 точки. Пред тях с 53 и мач по-малко е Панатинайкос.

Гостите от АЕК откриха в 16-ата минута с попадение на Исмаел Бланко, а в 20-ата Михалис Пицос удвои. Йоргос Сфакиакакис върна едно попадение минута по-късно, но румънецът Бъркауън в 64-ата и Единьо в 80-ата доведоха нещата до 1:4.

Мартин Камбуров влезе в последните 15 минути при поредното домакинско равенство на отбора му Астерас Триполис. В срещата от 24-ия кръг на гръцката Суперлига новаците завършиха 1:1 с последния в класирането Ерготелис и остават на 5-о място с 35 точки. Така те се отдалечиха от плейофите за титлата в страната, като Арис е на 4-а позиция с 41 точки.

Камбуров се появи на мястото на хърватина Даниел Чесарек при резултат 1:0. Попадението за Астерас Триполис вкара Канакудис в 36-ата минута, а Огунсото изравни за гостите от остров Крит в 89-ата минута. Точката не помогна особено и на Ерготелис, който остава на последното 16-о място с 18 точки.