Емил Ангелов вкара втория си гол в турското първенство този сезон, но той не помогна на Денизлиспор дори и за точка у дома срещу Бурсаспор. След като днес паднаха с 2:3, „"зелено-черните" регистрираха пета загуба в осемте изиграни кръга и остават на предпоследното 17-о място в класирането с 3 точки.

Ангелов откри резултата в 12-ата минута. Халфът Гюрай направи добър индивидуален пробив през центъра на терена, подаде на Ангелов, за когото нямаше проблем да открие резултата сам срещу Явуз. В последната минута на първата част обаче Тургай Бахадир изравни, а в 62-ата Батала изведе Бурсаспор напред. Нападателят от Тринидад и Тобаго Дарил Робъртс изравни в 75-ата минута след грешка на защитата на Бурсаспор, но в 92-ата минута чешкият халф Томаш Запоточни донесе успеха на гостите.

С тази победа Бурсаспор излезе на 2-о място в класирането с 19 точки. Българският вратар Димитър Иванков е извън терена заради контузия в коляното, получена на мача на националния отбор срещу Кипър. Емил Ангелов остана на терена цял мач и беше оценен с две звезди.