Вратарят на националния отбор Димитър Иванков не допусна гол и допринесе за нулевото равенство на своя Бурсаспор при гостуването на претендента за титлата Бешикташ в турското първенство.

Иванков изигра силен мач и не позволи на нападателите на Бешикташ да реализират гол. Българинът на няколко пъти се намеси решително и предотврати попадение в своята врата.

Домакините играха цяло второ полувреме в намален състав заради червен картон на Ибрахим Тораман малко преди почивката. Равенството не позволи на Бешикташ да излезе еднолично начело в класирането. Тимът има 56 точки, с една по-малко от водача Сивасспор, който в събота също направи 0:0 при гостуването на Коняспор.

Трети в класирането е Трабзонспор с 53, а отборът на Иванков - Бурса, е на шесто място с 45 точки.