Треньорът на Керала Бластърс Дейвид Джеймс изрази мнение, че включването на Димитър Бербатов се е оказало ключово за победата с 1:0 над НортИйст Юнайтед в мач от първенството на индийската Суперлига. Българският нападател се появи в игра в 69-ата минута на мястото на испанеца Виктор Пулга и зае място в халфовата линия.

"Бербатов имаше ключова роля, след като влезе като резерва. Той много добре дирижираше играта на отбора и ни помогна да запазим преднината си.

Това не беше най-добрия ни мач. В предишните срещи сме играли по-силно. Не смятам, че сме имали късмет, за да победим", заяви Джеймс.

Керала Бластърс стигна до успеха след гол на Уес Браун през първото полувреме. Тимът събра 24 точки и заема пето място във временното класиране.