Кирил Десподов впечатли един от шефовете на Каляри. Националът обра овациите на спортния директор на клуба Марчело Карли, по време на контролата с Виченца.

Снимка 434621

Източник: Facebook

Десподов започна титуляр за "черно-сините", като отбеляза второто и третото попадение за тима си, който спечели с 5:0.

Кирил Десподов с първи гол за Каляри, вкара на аматьори в учебна игра

Кирил Десподов с първи гол за Каляри

Националът вкара на аматьорски клуб в контрола

Нападателят първо удвои 16-ата минута, когато получи топката с гръб към вратата, обърна се рязко и стреля, последва рикошет в бранител, след което топката влезе в мрежата.

Снимка 434624

В 34-ата минута Десподов изуми публиката с фантастичен гол с пета. Бързият футболист засече по страхотен начин центриране на Марко Паяч на първата греда, като с неудобния си ляв крак демонстрира класата си, вкарвайки за 3:0.

Раджа Наинголан може да стане съотборник на Десподов

Халфът няма бъдеще в Интер

Така Каляри записа втора победа в лятната си подготовка, като и в двата мача родният национал се разписа. Той вкара едно попадение и подаде за два при успеха с 15:1 над аматьорски тим на 11 юли.

Снимка 434622

Добрите игри на бившия играч на ЦСКА продължиха и на мини-турнир в отбора, където отбеляза два гола преди няколко дни.