Кирил Десподов изигра нов силен мач за Щурм (Грац). Българският национал бе титуляр при победата с 4:1 над Адмира Вакер у дома.

Крилото бе сред най-активните на терена и във втори пореден мач се отличи с асистенция. В 54-ата минута Десподов преодоля цялата отбрана на гостите и намери оставения сам Хуспек, който вкара.

Китейшвили откри резултата за Щурм в 18-ата минута. Кирил имаше голям принос и за второто попадение за отбора от Грац. Той  със страхотен извеждащ пас намери Китейшвили, а той с едно докосване подаде към Балаж, за когото остана най-лесното.

В 53-ата минута Кадлец намали за Адмира. Крайното 4:1 оформи Рьохер в 72-ата минута, а веднага след това Десподов бе заменен от Лайтгеб.

В класирането Щурм е на пета позиция с 16 точки. Адмира е на последно място с едва 2.