Шампионът ПАОК оглави класирането в Гърция след успех с 4:1 като гост на Волос. Българският национал Кирил Десподов игра цял мач, но не се отчете с гол или асистенция.

Мачът тръгна зле за гостуващия тим, след като домакините от Волос получиха правото още в 3-тата минута да изпълнят дузпа, но Омри Алтман я изтърва. Вратарят на ПАОК Доминик Котарски се справи блестящо и осигури спокойствие на своите съотборници.

Илия Груев със силен мач за Лийдс при успех над Кардиф

Ето подробности

В 24-тата минута Двуглавия орел също получи шанс да изпълни дузпа и Стефан Шваб не сбърка - 0:1.

Началото на втората част донесе още един гол за шампиона ПАОК, а точен бе Томас Мург.

Домакинът Волос намали на 1:2 почти веднага с гол на Хуниор Мендиета.

Ветеранът Тайсон подпечата успеха на ПАОК в 78-ата минута, когато вкара за 1:3. Фьодор Чалов пък оформи крайното 1:4.

Десподов и съотборниците му са с 13 точки, следвани от АЕК и Олимпиакос с по 10, но и мач по-малко.