Антон Недялков няма да има шанса да играе повече през този сезон в Шампионската лига на КОНКАКАФ. Без контузения българин неговият нов отбор Далас отпадна от надпреварата на фаза осминафинал

В реванша срещу панамския Тауро Далас победи с 3:2, но загуби битката заради голове на чужд терен. Първият мач бе завършил 1:0 за панамците и така след общ резултат 3:3 те продължават напред.

Гочето: В ЦСКА се усеща отсъствието на Антон Недялков

Вижте анализ на Георги Василев

Именно в първия двубой Недялков направи своя дебют за Далас, но бе заменен принудително в началото на второто полувреме, а в последствие стана ясно, че има проблеми с левия ахилес. Заради тях той остана и извън групата за реванша.

В него домакините получиха тежък удар след гол на Едвин Агиляр в 15-ата минута. Далас отговори с гол на Максимилиано Урити в 32-ата минута, но Тауро реализира още един точно преди почивката чрез Хесус Гонсалес.

Маури Дуас върна надеждите на Далас с попадението от дузпа в 50-ата минута, но до самия край нов гол не падаше. Все пак в добавеното време Кристиан Колман донесе успеха за американците.