Националът Божидар Краев, който все още не може да се утвърди в датския Мидтиланд, направи много силен мач в турнира за купата на страната.

Юношата на Левски се появи като резерва в 77-ата минута при гостуването на Хобро. Срещата влезе в продължения, след като в редовното време двата отбора не успяха да се разпишат.

В 109-ата минута Божката откри резултата, но малко след това домакините успяха да стигнат до изравняване. На преден план обаче отново излезе Божидар Краев, който вкара за крайното 2:1.

С успеха Мидтиланд се класира на полуфиналите от турнира.

Мидтиланд на Божидар Краев запази шампионските си амбиции след феноменален обрат срещу ФК Копенхаген