Бившият футболист на Левски и кадър на "синята" школа - Радослав Цонев, демонстрира отлична форма в последно време, а футболистът отбеляза един от головете за Лече при равенството 3:3 срещу Монополи в среща от 20-ия кръг на италианската Лега Про - група "С".

Цонев се разписа в 30-ата минута, откривайки резултата, а това бе третото му попадение през сезона.

Той стреля силно от границата на наказателното поле, топката рикошира в противников защитник и стана неспасяема за стража на гостите Мирарко.

Лече водеше до 84-ата минута, но Алесандро Гато донесе точката на гостите. Ради Цонев игра цял мач за бившия тим на Валери Божинов, а Антонио Вутов се появи като резерва малко преди края.

Срещата на "Виа дел Маре" беше изгледана от малко над 9000 зрители.

Халфът на Лече Ради Цонев: Тук няма как да забравят играч от класата на Божинов, тръгнах си от "Герена" поради различни фактори